Implantologia

17 LAT DOŚWIADCZENIA I PONAD 4 TYSIĄCE ZABIEGÓW IMPLANTACJI
 
Kiedy pacjent spojrzy na implant stomatologiczny, zobaczy małą, tytanową śrubkę. W ręku doświadczonego lekarza implantologa, śrubka ta staje się narzędziem, dzięki ktoremu może czynić prawdziwe cuda.
 
Taki cud to sytuacja, w której młoda 20 – letnia dziewczyna w wypadku straciła „prawą górną jedynkę”. Dzięki wszczepieniu implantu stomatologicznego odzyskuje pełen uśmiech, którego nie musi się już wstydzić, a co najważniejsze – może jeść wszystko na co ma ochotę.
 
Taki cudem jest również sytuacja 65 – latka, który przez ostatnie lata męczył się nosząc ruchomą protezę akrylową, bądź metalową. Dzięki implantom stomatologicznym i umocowanej na implantach protezie odzyskał radość życia oraz pełen komfort jedzenia.
 
Dlaczego coraz więcej osób z różnym zakresem ubytków w uzębieniu decyduje się na leczenie implantologiczne, mimo pewnego poziomu kosztów?

Wiele osób z ubytkami w uzębieniu zdaje sobie sprawę, że wszczepienie implantu stomatologicznego, które prowadzi do odzyskania pełnego uśmiechu to inwestycja w zdrowie. Jest jednym z najlepszych zabezpieczeń przed utratą pozostałych zębów.

Dzięki implantom stomatologicznym odzyskasz pełny komfort życia oraz piękny, równy uśmiech!

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do doktora Zadrożnego już dziś!

Dlaczego pacjenci z zagranicy decydują się na implanty u dr Bernarda Zadrożnego?

"Jeżeli ktoś mówi pacjentowi, że w jego przypadku nie da się przeprowadzić leczenia implantologicznego, to ja często udowadniam, że jednak się da." - mówi doktor Bernard Zadrożny. Może właśnie dlatego doktor ma tak wielu pacjentów implantologicznych z polecenia. "

Czytaj więcej...

Jak przebiega leczenie implantologiczne w klinice u doktora Bernarda Zadrożnego?

Pacjenci implantologiczni w naszej klinice mogą liczyć na kompleksową pomoc. Doktor Bernard Zadrożny proces leczenia zawsze zaczyna od szczegółowej diagnostyki stanu zdrowia pacjenta oraz przygotowania drobiazgowego planu leczenia.

Czytaj więcej...

O czym nie wie większość pacjentów poddających się zabiegowi implantacji?

Wszczepienie implantu stomatologicznego to jedynie początek drogi do odzyskania pełnego uśmiechu. To, że pacjent ma wszczepiony implant stomatologiczny nie zawsze oznacza, że implant oraz przymocowana do niego odbudowa protetyczna, pozostanie tam na zawsze.

Czytaj więcej...

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczno-protetyczną u doktora Bernarda Zadrożnego

Mają Państwo ubytki w uzębieniu, które chcieliby Państwo uzupełnić?

Niezależnie od tego, w jaki Państwo aktualnie są wieku ( mój najstarszy pacjent implantologiczny miał ponad 80 lat), niezależnie do tego jak dawno utracili Państwo własny ząb lub zęby, niezależnie też od tego, ile lat zmuszeni są Państwo do korzystania z protezy ruchomej, zapraszam na konsultację implantologiczno-protetyczną.
 
Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w który możemy Państwu pomóc.
 
Do zobaczenia,

Doktor Bernard Zadrożny