Protetyka

Ułamany ząb, irytująca szpara pomiędzy zębami, która psuje cały efekt uśmiechu, uszkodzony most lub korona…

…to sytuacje, to problemy, które można rozwiązać stosując nowoczesne rozwiązania protetyczne.
Doktor Bernard Zadrożny oraz współpracujący, wykwalifikowani i doświadczeni lekarze stomatolodzy udzielą kompleksowej i fachowej pomocy pacjentom z tego rodzaju problemami.

Które z tych trzech rozwiązań protetycznych pomoże Państwu ponownie cieszyć się pełnym garniturem zębów?

W jakich przypadkach licówki porcelanowe stanowią najlepsze rozwiązanie estetyczne?

Piękny uśmiech to czyste, równe, białe zęby. Jednak stojąc przed lustrem nie każdy może cieszyć się tak wyglądającym uśmiechem. Czasami zęby mają różną długość, a to wpływa na estetykę uśmiechu. Czasami między zębami, zwłaszcza tymi najbardziej widocznymi, przednimi występuje mało estetyczna przerwa lub inna skaza, mająca wpływ na estetykę i wygląd całego uśmiechu.

Czytaj więcej...

W jakich przypadkach najlepszym rozwiązaniem są korony protetyczne?

W niektórych przypadkach zęby wymagają większej rekonstrukcji. W takich sytuacjach doktor Bernard Zadrożny proponuje swoim pacjentom korony protetyczne. Korona protetyczna pozwala pacjentowi nie tylko na odzyskanie estetycznie wyglądających zębów, ale również na odzyskanie pełnej funkcjonalności zębów, jako narządu żucia i gryzienia.

Czytaj więcej...

Kiedy doktor Bernard Zadrożny proponuje pacjentowi most protetyczny?

Most protetyczny to tradycyjne uzupełnienie protetyczne, które pozwala usunąć braki w uzębieniu. Lekarz przeprowadza rekonstrukcję mocując most do zębów sąsiadujących z ubytkiem. To rozwiązanie doktor Bernard Zadrożny proponuje przede wszystkim pacjentom, wcześniej posiadających już most protetyczny, który uległ uszkodzeniu bądź zniszczeniu.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konsultację protetyczną do doktora Bernarda Zadrożnego

Mają Państwo ułamany ząb, lub szparę między zębami?
 
A może mają Państwo stary most protetyczny, który wymaga wymiany, bądź przestał spełniać Państwa oczekiwania?
 
Zapraszamy na konsultację protetyczną u doktora Bernarda Zadrożnego lub współpracujących, doświadczonych lekarzy stomatologów.