Jak przebiega leczenie implantologiczne u doktora Bernarda Zadrożnego?

Pacjenci implantologiczni w naszej klinice mogą liczyć na kompleksową pomoc. Doktor Bernard Zadrożny zaczyna proces leczenia od szczegółowej diagnostyki stanu zdrowia pacjenta oraz przygotowania drobiazgowego planu leczenia.

Następnie pacjent podpisuje z doktorem Bernardem Zadrożnym umowę na przeprowadzenie leczenia implantologicznego, która stanowi potwierdzenie ustaleń dotyczących przebiegu leczenia oraz końcowego rezultatu.
 
Sam zabieg wszczepienia implantu stomatologicznego zazwyczaj trwa bardzo krótko.
 
W sprzyjających okolicznościach, przy dobrych warunkach kostnych, cały zabieg doktor Bernard Zadrożny jest w stanie przeprowadzić nawet w ciągu 7 minut od chwili, w której pacjent usiądzie na fotelu stomatologicznym.
 
Taka sprawność podczas zabiegu wszczepienia implantu stomatologicznego to rezultat 17 lat doświadczenia, przeprowadzania ponad 4 tyś. zabiegów implantacji oraz współpracy z doświadczonym zespołem, który w niezmiennym składzie przeprowadza zabiegi od ponad 8 lat.
 
Wielu pacjentów decyduje się skorzystać z tzw. Zabiegowych Sobót, kiedy doktor Bernard Zadrożny przeprowadza w swoich klinikach wyłącznie planowane zabiegi. To rozwiązanie cenią szczególnie zapracowani pacjenci, menadżerowie w korporacjach, bądź przedsiębiorcy, którzy dzięki temu unikają konieczności brania dnia wolnego i pełną rekonwalescencję są w stanie przejść w dniu wolnym od pracy.
 
Doktor Bernard Zadrożny jest również bezpośrednio odpowiedzialny za przygotowanie i montaż odbudowy protetycznej.
 
Pacjenci mogą więc liczyć na kompleksową opiekę od pierwszego spotkania aż do momentu, w którym pierwszy raz w lustrze ujrzą swój uzupełniony implantologicznie uśmiech.