Dlaczego pacjenci z zagranicy wybierają leczenie u dr Zadrożnego?

Jeżeli ktoś mówi pacjentowi, że w jego przypadku nie da się przeprowadzić leczenia implantologicznego, to ja często udowadniam, że jednak się da. - mówi doktor Bernard Zadrożny. Może właśnie dlatego doktor ma tak wielu pacjentów implantologicznych z polecenia.

Doktor Bernard Zadrożny to jeden z najbardziej doświadczonych i wszechstronnych lekarzy implantologów w
Warszawie, bo leczeniem implantologicznym zawodowo zajmuje się już od 17 lat. Należy do wąskiej grupy absolwentów elitarnych studiów implantologicznych na Uniwersytecie we Frankfurcie gdzie w 2011 roku ukończył 2-letni program Master of Oral Implantology, stanowiący w dziedzinie europejskiej implantologii odpowiednik biznesowych studiów MBA na Harwardzie.

W ciągu tych dwóch wymagających lat, doktor Bernard Zadrożny uczestniczył w zaawansowanych warsztatach diagnostycznych i praktycznych. Pozwoliły mu one rozwinąć umiejętności niezbędne do przeprowadzenia leczenia implantologicznego praktycznie w każdych warunkach klinicznych.
 
Ale doktor na tym nie poprzestał.
 
Regularnie uczestniczy w konferencjach i warsztatach z zakresu implantologii na całym Świecie, m.in. uczestniczył w zaawansowanym szkoleniu implantologicznym w Nowym Yorku, w jednym z wiodących amerykańskich ośrodków w dziedzinie implantologii. Na szkoleniu poznał skuteczne procedury rozwiązywania skomplikowanych problemów, które mogą pojawić się zarówno podczas zabiegu wszczepiania implantu stomatologicznego, jak i na kolejnych etapach leczenia.