Dlaczego na ten nowy typ aparatu ortodontycznego decyduje się coraz więcej pacjentów?

Doktor Monika Kopeć pomaga swoim pacjentom odzyskać i utrzymać piękny równy uśmiech, wykorzystując najlepsze dostępne na Polskim rynku aparaty ortodontyczne.

Jednak ostatnio coraz więcej wymagających pacjentów doktor Moniki Kopeć, którzy cenią sobie wygodę i komfort codziennego życia decyduje się na leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów wykonanych w technologii INVISIALIGN.

Pacjenci, którzy decydują się na leczenie tą nowatorską metodą, uzyskują efekt terapeutyczny możliwy wcześniej do osiągnięcia jedynie przy wykorzystaniu zdecydowanie mniej wygodnych aparatów stałych.

W przypadku INVISIALIGN pacjent otrzymuje precyzyjnie dopasowany do jego indywidualnej sytuacji zestaw przezroczystych szyn tzw. alignerów, które mają moc przesuwania zębów i jednocześnie oferują pełen komfort łatwego dbania o higienę jamy ustnej. Pacjent na czas mycia zębów może po prostu aparat zdjąć.

To co bardzo podoba się pacjentom, to sposób planowania leczenia. Każdy pacjent może obejrzeć dokładny przebieg swojego leczenia na filmie 3D. Korzystając z filmu doktor Monika Kopeć pokaże, jak w trakcie leczenia będą przemieszczać się zęby aż do momentu, kiedy pacjent uzyska końcowy, satysfakcjonujący i zaplanowany rezultat.