dr Małgorzata Sulej

dr Małgorzata Sulej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Od 6 lat z zaangażowaniem pomaga pacjentom w klinice doktora Bernarda Zadrożnego. We wszystko, co robi, wkłada serce, bo największą nagrodą jest zawsze zadowolenie pacjenta. "Największą satysfakcję odczuwam w momencie, kiedy mój pacjent znowu zadowolony jest ze swojego uśmiechu" - twierdzi Pani Doktor.

Doktor Małgorzata Sulej to wszechstronny stomatolog. Tygodniowo udziela pomocy stomatologicznej ok. 60-70 pacjentom.

Pomaga swoim pacjentom wykonując szerokie spektrum zabiegów, począwszy od stomatologii zachowawczej, a kończąc na leczeniu pod mikroskopem czy zaawansowanym, wymagającym dużego doświadczenia leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym.

Doktor Małgorzata Sulej cały czas rozwija też swoje zawodowe umiejętności. Średnio raz na półtora miesiąca uczestniczy w kilkudniowych, specjalistycznych szkoleniach z zakresu zaawansowanej stomatologii. Do tej pory wzięła udział w 43 różnych kursach.

W klinice doktora Bernarda Zadrożnego otacza opieką stomatologiczną całe rodziny z okolic Anina, choć na zabiegi do Pani Doktor przyjeżdżają pacjenci z polecenia z całej Warszawy, a nawet innych miast w Polsce.

Prawdziwą pasję doktor Małgorzaty Sulej stanowi stomatologia estetyczna. Najczęściej pomaga pacjentom odzyskać uśmiech wykorzystując licówki lub korony.

Pacjenci chwalą Panią Doktor za wyjątkową delikatność, pozytywne podejście do pacjenta oraz niebywałą empatię i nieustający uśmiech na twarzy. Dzięki tym swoim cechom szybko zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagającego pacjenta, zwłaszcza dzieci.