Dlaczego pacjenci wybierają leczenie ortodontyczne u doktor Moniki Kopeć?

Mamy przyjemność poinformować, że leczenie ortodontyczne w naszej klinice prowadzi doktor Monika Kopeć.

Pani doktor, ze względu na swoje 23-letnie doświadczenie należy do grupy najbardziej doświadczonych ortodontów w Polsce. Pierwsze kroki w ortodoncji stawiała w latach 1993-1998 pod okiem wybitnego ortodonty, profesora Kaminka.

Dewiza doktor Moniki Kopeć, to wykorzystywanie w leczeniu pacjentów wszystkich zdobyczy współczesnej medycyny, które pozwalają przeprowadzić leczenie ortodontyczne w najbardziej komfortowy dla pacjenta sposób, zapewniając trwałe rezultaty.

Dlatego Pani Doktor przez cały czas trwania swojej kariery regularnie aktualizuje swoją wiedzę i rozwija nowe umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez sławy światowej ortodoncji - wystarczy wspomnieć prof. Benetta, prof. Rakosiego, prof. Zachrissona, prof. Proffita, prof. Nandy, czy prof. A.Isberg.

Doktor Monika Kopeć wzięła również udział w pierwszych w Polsce, renomowanych na świecie studiach podyplomowych FACE. Należy również do grupy certyfikowanych lekarzy INVISIALIGN, którzy jako jedyni w Polsce mogą zaproponować pacjentom nowy, wygodniejszy na co dzień rodzaj leczenia ortodontycznego przywracającego równy, wymarzony uśmiech.