dr Kamil Sidorowicz

dr Kamil Sidorowicz

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Karierę w klinice doktora Bernarda Zadrożnego zaczął od rocznego stażu podyplomowego. Ze względu na swoje zaangażowanie i profesjonalizm po zakończeniu stażu otrzymał propozycję stałej współpracy.

Doktor Kamil Sidorowicz to bardzo pracowity stomatolog. Tygodniowo przeprowadza ok. 60-70 zabiegów stomatologicznych. Od początku studiów fascynują go nowoczesne technologie w stomatologii, umożliwiające mu osiągnięcie tego, co we współczesnej stomatologii uważa za najważniejsze - precyzji. Z tego powodu specjalizuje się w leczeniu pod mikroskopem, chirurgii stomatologicznej oraz w planowaniu i wykonywaniu estetycznych odbudów protetycznych, z wykorzystaniem nowatorskiej metody projektowania uśmiechu DSD.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W każdym roku przeznacza ok. 20 dni na udział w zaawansowanych szkoleniach z zakresu stomatologii.

Pacjenci cenią doktora Kamila Sidorowicza za cierpliwość. Poświęca swoim pacjentom tyle czasu, ile potrzebują, odpowiadając na wszystkie pytania i przeprowadzając zabiegi w atmosferze bezpieczeństwa i empatii.