Jak przebiega leczenie ortodontyczne u doktor Moniki Kopeć?

Każdy pacjent, który trafia do mojego gabinetu przede wszystkim chce dowiedzieć się, jak szybko może odzyskać piękny, równy uśmiech. Mnie jednak na początku najbardziej interesuje to, co jest przyczyną powstania wady zgryzu - mówi doktor Monika Kopeć. - Usunięcie przyczyn powstania wady zgryzu ma kluczowe znaczenie, jeżeli pacjent chce uzyskać trwałe efekty leczenia na całe życie

Doktor Monika Kopeć zawsze powtarza, że leczy nie zgryz tylko człowieka. W swojej pracy rozwinęła podejście holistyczne. Zawsze z aptekarską dokładnością analizuje wszystkie aspekty zdrowotne, które mogą mieć wpływ na zgryz.

Dlatego wielu pacjentów, który przychodzi na pierwszą konsultację ortodontyczną do doktor Moniki Kopeć najczęściej bardzo się dziwi, że w ramach rozbudowanej diagnostyki Pani Doktor obligatoryjnie przeprowadza badanie o nazwie rejestracja zwarcia, czy zleca dodatkowe konsultacje ortopedyczne, laryngologiczne lub logopedyczne.

Pacjenci cenią doktor Monikę Kopeć za to, że podczas prowadzonych przez siebie konsultacji ortodontycznych w logiczny i zrozumiały nawet dla laika sposób dokładnie wyjaśnia, jak doszło do powstania wady zgryzu. Każdy pacjent, po zakończeniu konsultacji ma pełną świadomość, co konkretnie potrzebuje zrobić, aby jak najszybciej odzyskać równy uśmiech. Dowiaduje się też, jak ten uśmiech zachować, bez konieczności noszenia do końca życia bardzo nielubianych przez pacjentów aparatów retencyjnych, które podtrzymują efekty leczenia.

Doktor Monika Kopeć jest również cenionym specjalistą w zakresie leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, które często powodują przykre dla pacjentów konsekwencje w postaci bólów uszu, mięśni szyi, chronicznych bólów głowy. Dzięki Pani Doktor niektórzy pacjenci w ciągu już 2-3 dni uwalniają się od cierpienia, które towarzyszyło im nawet przez wiele lat.